woolbean

Jesteśmy małą rodzinną firmą prowadzącą od kilku lat hurtownie przędzy. Doświadczenie które zdobyliśmy przez te lata postanowiliśmy wykorzystać do stworzenia linii produktów premium dla dzieci. Wiemy gdzie kupić i kto zajmuję się produkcja najlepszej jakościowo przędzy wełnianej, bawełnianej, bambusowej i wielu innych. Znamy osobiście lokalnych producentów dzianin i tkanin, nie są to wielkie anonimowe fabryki a małe rodzinne firmy z długoletnią tradycją.Wszystko co tworzymy powstaje w Polsce. Mam nadzieję, że te wszystkie czynniki pozwolą nam stworzyć wyjątkowe produkty dla najmłodszych.

Ewa Wojtera

wełna merino

Wełna merino ze względu na swoje właściwości uznawana jest za jeden z najdoskonalszych surowców premium. Nie uczula, nie gryzie, doskonale odprowadza wilgoć zapewniając ciepło nawet w bardzo trudnych warunkach. Nasze kocyki, niezwykle sprężyste i przemiłe w chwycie, są zrobione z wełny tych niezwykłych owiec żyjących w ekstremalnie trudnych warunkach Nowej Zelandii.

  • Nasza przędza jest w 100% naturalna, pozyskana z owiec żyjących na wolności a włókno z nich pozyskane oczyszczane jest w naturalny sposób.
    Przędza merino zapewnia doskonałą termoizolację dzięki włóknom które pod wpływem ciepła rozszerzają się a kurczą pod wpływem zimna.
  • Przędza merino jest ogniooporna, jej włókna nie topią się.
  • Zapewnia naturalną ochronę UV
  • Wełna merino sama sięczyszcza więc nie wymaga częstego prania, nie chłonie też zapachów.
  • Przędza posiada oryginalny certyfikat The Woolmark Company, potwierdzający jej pochodzenie i produkcje. Wełna posiada również certyfikat Oeko-Tex standard 100.
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.