nowości

promocje

woolbean

Jesteśmy małą rodzinną firmą prowadzącą od kilku lat hurtownie przędzy. Doświadczenie które zdobyliśmy przez te lata postanowiliśmy wykorzystać do stworzenia linii produktów premium dla dzieci. Wiemy gdzie kupić i kto zajmuję się produkcja najlepszej jakościowo przędzy wełnianej, bawełnianej, bambusowej i wielu innych. Znamy osobiście lokalnych producentów dzianin i tkanin, nie są to wielkie anonimowe fabryki a małe rodzinne firmy z długoletnią tradycją.Wszystko co tworzymy powstaje w Polsce. Mam nadzieję, że te wszystkie czynniki pozwolą nam stworzyć wyjątkowe produkty dla najmłodszych.

Ewa Wojtera

wełna merino

Wełna merino ze względu na swoje właściwości uznawana jest za jeden z najdoskonalszych surowców premium. Nie uczula, nie gryzie, doskonale odprowadza wilgoć zapewniając ciepło nawet w bardzo trudnych warunkach. Nasze kocyki, niezwykle sprężyste i przemiłe w chwycie, są zrobione z wełny tych niezwykłych owiec żyjących w ekstremalnie trudnych warunkach Nowej Zelandii.

  • Nasza przędza jest w 100% naturalna, pozyskana z owiec żyjących na wolności a włókno z nich pozyskane oczyszczane jest w naturalny sposób.
    Przędza merino zapewnia doskonałą termoizolację dzięki włóknom które pod wpływem ciepła rozszerzają się a kurczą pod wpływem zimna.
  • Przędza merino jest ogniooporna, jej włókna nie topią się.
  • Zapewnia naturalną ochronę UV
  • Wełna merino sama sięczyszcza więc nie wymaga częstego prania, nie chłonie też zapachów.
  • Przędza posiada oryginalny certyfikat The Woolmark Company, potwierdzający jej pochodzenie i produkcje. Wełna posiada również certyfikat Oeko-Tex standard 100.
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.